OC Triac ZC Viso=7500V 600V Ift<10mA
| Kód: | 364628 |
| Výrobce: | Fairchild Semiconductor Corporation |
| Hmotnost [g]: | 1.15 |
| Značení výrobce: | MOC3062M |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 600V |
| Pouzdro: | PDIP-6.3 |
| Počet kanálů: | Triac ZC |
| Ift: | 10mA |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
MOC3062M
MOC3062
SMD: Ne
Výprodej