OC Triac Viso=7.5kV 400V 15mA
| Kód: | 47883 |
| Výrobce: | Fairchild Semiconductor Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.97 |
| Značení výrobce: | MOC3021M |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 400V |
| Izolace: | 7500V |
| Pouzdro: | PDIP-6.3 |
| Počet kanálů: | Triac |
| Ift: | 15mA |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
MOC3021M
MOC3021
SMD: Ne
Výprodej