Kond. MKT 47n 250V 20% 3x8,5x10mm
| Kód: | 22161 |
| Výrobce: | WIMA GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 0.41 |
| Značení výrobce: | MKS3-0,047/250RM7,5-20% |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 250V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 47nF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 3x8,5x10mm |
| Pouzdro: | R=7,5 |
| Obal: | Volně |
MKS3-0,047/250RM7,5-20%
CUN047ODT
SMD: Ne
Výprodej