Kond. Polypropylen 4n7 1000V 10% 4,9x9,5x10,3mm
| Kód: | 1566304 |
| Výrobce: | WIMA GmbH & Co. KG |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MKP1O114702D00KSSD |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 1000V |
| Typ: | MKP |
| Kapacita: | 4,7nF |
| Tolerance: | 10% |
| Rozměry: | 4,9x9,5x10,3mm |
| Pouzdro: | R=7,5 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
MKP1O114702D00KSSD
CUN004,7SDP
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona