Odrušovací kond. X2 68nF 275V 18x11x5
| Kód: | 43047 |
| Výrobce: | Hua Jung |
| Hmotnost [g]: | 1.72 |
| Značení výrobce: | MKP-683K0275AB1151 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 275V |
| Typ: | MKP-X2 |
| Kapacita: | 68nF |
| Tolerance: | 10% |
| Rozměry: | 18x11x5mm |
| Pouzdro: | R=15 |
| Balení [ks]: | 400 |
| Obal: | Volně |
MKP-683K0275AB1151
C46NF068L
SMD: Ne
Výprodej