Tranzistor PNP 100V 6A 20W
| Kód: | 652715 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 0.46 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MJD42CT4G |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 6A |
| Napětí: | 100V |
| Výkon: | 20W |
| Polarita: | PNP |
| Zesílení: | 15-75 |
| Pouzdro: | TO-252AA(DPAK) |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka |
MJD42CT4G
MJD42C
SMD: Ano
Výprodej