Tranzistor PNP 25V 12.5W 5A
| Kód: | 758816 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 0.62 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MJD210G |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 5A |
| Napětí: | 25V |
| Výkon: | 12,5W |
| Polarita: | PNP |
| Pouzdro: | TO-252AA(DPAK) |
| Balení [ks]: | 75 |
| Obal: | Tuba |
MJD210G
MJD210
SMD: Ano
Výprodej