8xSource Driver ser. 35V 500mA
| Kód: | 52544 |
| Výrobce: | Micrel Inc. |
| Hmotnost [g]: | 1.76 |
| Značení výrobce: | MIC5891BN |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | MIC58 (src) |
| Proud: | 200mA |
| Napětí: | 50V |
| Počet: | 8 |
| Řízení: | TTL ser |
| Pouzdro: | PDIP-16.3 |
| Balení [ks]: | 25 |
| Obal: | Tuba |
MIC5891BN
5891
SMD: Ne
Výprodej