PTC Resettable Fuse 60V 0,9A 0,47R
| Kód: | 19975 |
| Výrobce: | Bourns, Inc |
| Hmotnost [g]: | 0.74 |
| Značení výrobce: | MF-R090 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| I_MAX: | 40A |
| I_HOLD: | 0,90A |
| V_MAX: | 60V |
| R_MIN: | 0,31R |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
MF-R090
SMD: Ne
Výprodej