PTC Resettable Fuse 0.75A 24V
| Kód: | 568822 |
| Výrobce: | Bourns, Inc |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MF-MSMF075/24-2 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| I_MAX: | 40A |
| I_HOLD: | 0,75A |
| V_MAX: | 24V |
| R_MIN: | 0,11R |
| Pouzdro: | 1812 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
MF-MSMF075/24-2
MF-MSMF075/2
(4532): 0.18" × 0.12" (4.6 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej