Regulátor 500mA 12V 2% DPAK
| Kód: | 791618 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 0.6 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MC78M12ABDTG |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 500mA |
| Napětí: | 12V |
| Tolerance: | 2% |
| Pouzdro: | DPAK(TO-252) |
| Balení [ks]: | 75 |
| Obal: | Tuba |
MC78M12ABDTG
78M12R
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona