uPWR Regulátor 5V 100mA
| Kód: | 643139 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 0.13 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MC78LC50HT1G |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | 5V |
| Pouzdro: | SOT-89 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
MC78LC50HT1G
78LC50
SC62
SMD: Ano
Výprodej