3A, Step-Up/Down/Inv.Switching Reg.
| Kód: | 659592 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 3.75 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MC34166TVG |
| Teplota max: | 70 °C |
| Freq: | 72kHz |
| Druh/Fam: | Step-Up/Down |
| Pouzdro: | PENTAWATT-V |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
| Výst.U: | 5,05V |
| Výst.I: | 3A |
| Vst.U: | 7,5-40V |
MC34166TVG
34166
SMD: Ne
Výprodej