Tranzistor PNP+NPN 40V 200mA 150mW
| Kód: | 652701 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MBT3946DW1T1G |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 200mA |
| Napětí: | 40V |
| Typ/pol.: | NPN/PNP |
| Výkon: | 150mW |
| Zesílení: | 100-300 |
| Pouzdro: | SC70-6 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
MBT3946DW1T1G
MBT3946DW1
SMD: Ano
Výprodej