7.5A 45V Schottky Rectifier
| Kód: | 634708 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 2.88 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MBR745G |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 7,5A |
| Napětí: | 45V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 0,57V |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | TO-220AC |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
MBR745G
MBR745
SMD: Ne
Výprodej