Triak 16A 800V
| Kód: | 40079 |
| Výrobce: | Motorola Semiconductors |
| Hmotnost [g]: | 2.85 |
| obsah látek: | Pb |
| Značení výrobce: | MAC16N |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 16A |
| Napětí: | 800V |
| Druh, typ: | 3Q |
| Parm.hlavní - hodnota: | 50mA |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
Výprodej