Crystal 11.0592MHz 16pF 50ppm SMD
![MA406-11.0592MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation MA406-11.0592MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/ma406-11.0592mhz16pf-eps.jpg)
![MA406-11.0592MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation MA406-11.0592MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/ma406-11.0592mhz16pf-eps-1.jpg)
| Kód: | 56129 |
| Výrobce: | Seiko Epson Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.74 |
| Značení výrobce: | MA406-11.0592MHZ16PF |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 11,0592Mhz |
| Konfig-C: | 16pF |
| Tol.freq: | 50ppm |
| Pouzdro: | 11.7x4.0mm |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
MA406-11.0592MHZ16PF
XS.11.0592Q
SMD: Ano
Výprodej