Krystal SMD 24MHz 16pF 50ppm
![MA-406-24.00MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation MA-406-24.00MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/ma-406-24.00mhz16pf-eps.jpg)
![MA-406-24.00MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation MA-406-24.00MHZ16PF [EPS] Seiko Epson Corporation](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/111/ma-406-24.00mhz16pf-eps-1.jpg)
| Kód: | 51510 |
| Výrobce: | Seiko Epson Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.54 |
| Značení výrobce: | MA-406-24.00MHZ16PF |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 24Mhz |
| Konfig-C: | 16pF |
| Tol.freq: | 50ppm |
| Pouzdro: | 11.7x4.0mm |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
MA-406-24.00MHZ16PF
XS.24.0000Q
SMD: Ano
Výprodej