Cermet trimmer 20K 10% single turn
| Kód: | 952260 |
| Výrobce: | Vishay Spectrol |
| Hmotnost [g]: | 0.81 |
| Značení výrobce: | M63P203KB40 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Tolerance: | 10% |
| Výkon: | 500mW |
| Odpor: | 20K |
| Průběh: | linear |
| Provedení: | naležato |
| Pouzdro: | Radial |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
M63P203KB40
63PK020
SMD: Ne
Výprodej