LED 20mm zelená diff. 572nm 14mcd
| Kód: | 74768 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 7.47 |
| Značení výrobce: | LY1153-G1HENGCW |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 20mm |
| Vlnová délka: | 572nm |
| Svítivost: | 14mcd |
| Vyzařovací úhel: | 110° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LY1153-G1HENGCW
LY1153-G1HE
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej