SIDELED 90° bílá 1900mcd 120°
| Kód: | 2515926 |
| Výrobce: | OSRAM Opto Semiconductors GmbH |
| Značení výrobce: | LWY1SG-BFCF-FLGM-45-20-R1 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | SideLED |
| Vlnová délka: | 8300K |
| Svítivost: | 1900mcd |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Barva: | bílá |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
LWY1SG-BFCF-FLGM-45-20-R1
LWY1SG-BFCF
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej