ELYT SMD 85° 100µ 16V 6,3x5,5mm 20%
| Kód: | 52041 |
| Výrobce: | Capxon International Electronic Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.54 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LV101M016E055TR |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 16V |
| Typ: | ESMD |
| Kapacita: | 100uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 6,3x5,5mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
LV101M016E055TR
CSMD0100/16
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej