LED 5mm diff. 569nm zelená 19mcd 50°
| Kód: | 206296 |
| Výrobce: | LITE-ON Technology Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| Značení výrobce: | LTL-307G |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 569nm |
| Svítivost: | 19mcd |
| Vyzařovací úhel: | 50° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LTL-307G
LTL307G
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej