LED 8mm červená 626nm dif. 60mcd 35° GaAsP/GaP
| Kód: | 7022 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.71 |
| Značení výrobce: | LT9841R-81 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 8mm |
| Vlnová délka: | 626nm |
| Svítivost: | 60mcd |
| Vyzařovací úhel: | 35° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LT9841R-81
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej