LED 8mm žlutá dif. 572nm 9.8mcd 40°
| Kód: | 7023 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.73 |
| Značení výrobce: | LT9831-81 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 8mm |
| Vlnová délka: | 572nm |
| Svítivost: | 9,8mcd |
| Vyzařovací úhel: | 40° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LT9831-81
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej