AutoLED bílá 7000K 400mcd 50°
![LT8VW3-AH-UAC2 [LED] LEDTECH Electronics Corp. LT8VW3-AH-UAC2 [LED] LEDTECH Electronics Corp.](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/110/lt8vw3-ah-uac2-led.jpg)
![LT8VW3-AH-UAC2 [LED] LEDTECH Electronics Corp. LT8VW3-AH-UAC2 [LED] LEDTECH Electronics Corp.](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/110/lt8vw3-ah-uac2-led-0.png)
| Kód: | 562214 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 1.56 |
| Značení výrobce: | LT8VW3-AH-UAC2 |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | SuperFlux |
| Vlnová délka: | 7000K |
| Svítivost: | 400mcd |
| Vyzařovací úhel: | 50° |
| Barva: | bílá |
| Pouzdro: | 7,62x7,62 |
| Obal: | Tuba |
LT8VW3-AH-UAC2
LT8VW3-AH-UA
Super Flux, AUTOLED, Piranha, UFO, P4.
SMD: Ne
Výprodej