LED 3mm diff žlutá 589nm 11mcd 35°
| Kód: | 79936 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.21 |
| Značení výrobce: | LT8331-41 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Vlnová délka: | 589nm |
| Svítivost: | 11mcd |
| Vyzařovací úhel: | 35° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LT8331-41
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej