LED 1.8mm žl.-zelená dif. 567nm 17mcd 70°
| Kód: | 73624 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.17 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LT6S21-43 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 1,8mm |
| Vlnová délka: | 567nm |
| Svítivost: | 17mcd |
| Vyzařovací úhel: | 70° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LT6S21-43
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej