LED 2.9 WC modrá 470nm 700mcd 45°
| Kód: | 61487 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| Značení výrobce: | LT63B3-41-URF1 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 2,9mm |
| Vlnová délka: | 470nm |
| Svítivost: | 700mcd |
| Vyzařovací úhel: | 45° |
| Barva: | modrá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
LT63B3-41-URF1
LT63B3-41-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej