LED 2.9 ultra-červená 643nm dif. 100mcd 75°
| Kód: | 64471 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.15 |
| Značení výrobce: | LT6371-41 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 2,9mm |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 100mcd |
| Vyzařovací úhel: | 75° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT6371-41
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej