LED 2.9mm žlutá 589nm 820mcd 40°
| Kód: | 70429 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.18 |
| Značení výrobce: | LT6333-41-M181 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 2,9mm |
| Vlnová délka: | 589nm |
| Svítivost: | 820mcd |
| Vyzařovací úhel: | 40° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT6333-41-M181
LT6333-41-M1
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej