LED 2,9mm Bi-color, zelená/červená 567/626nm 12/10mcd 120°, 2 vývody
| Kód: | 77821 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.16 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LT6302-24 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 2,9mm |
| Vlnová délka: | 567/626nm |
| Svítivost: | 12/10mcd |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Barva: | zelená/červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
LT6302-24
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej