TopLED bílá X=0,31 Y=0,30 1600mlm 120°
| Kód: | 1018860 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.14 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LT5KW3-AA-UDC3-SA8-Z |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Druh: | TopLED |
| Vlnová délka: | 7000K |
| Svítivost: | 1600mlm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Barva: | bílá |
| Pouzdro: | PLCC-2 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
LT5KW3-AA-UDC3-SA8-Z
LT5KW3-AA-UD
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona