LED PLCC red/green 625/525nm 800/1300mcd 120°
![LT5K62-1C-R1G4-SQS [LED] LEDTECH Electronics Corp. LT5K62-1C-R1G4-SQS [LED] LEDTECH Electronics Corp.](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/lt5k62-1c-r1g4-sqs-led.jpg)
![LT5K62-1C-R1G4-SQS [LED] LEDTECH Electronics Corp. LT5K62-1C-R1G4-SQS [LED] LEDTECH Electronics Corp.](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/lt5k62-1c-r1g4-sqs-led-1.jpg)
| Kód: | 2273341 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LT5K62-1C-R1G4-SQS |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Pouzdro: | PLCC-6 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
LT5K62-1C-R1G4-SQS
LT5K62-R1G4
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona