LED 5mm žlutozelená 570nm difúzní 200mcd 40° AlGaInP/GaAs
| Kód: | 787069 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| Značení výrobce: | LT5H21-81-UA96-SAA |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 570nm |
| Svítivost: | 200mcd |
| Vyzařovací úhel: | 40° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
LT5H21-81-UA96-SAA
LT5H21-81-UA
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej