LED 2x5mm hyper červená dif. 625nm 6mcd 125°
| Kód: | 70978 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| Značení výrobce: | LT5241RE-81 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 2x5mm |
| Vlnová délka: | 625nm |
| Svítivost: | 6mcd |
| Vyzařovací úhel: | 125° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
LT5241RE-81
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej