LED 1,9x3,1 hyper červená dif. 626nm 16mcd 110°
| Kód: | 77804 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.19 |
| Značení výrobce: | LT4S41RE-41 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 1,9x3,1mm |
| Vlnová délka: | 626nm |
| Svítivost: | 16mcd |
| Vyzařovací úhel: | 110° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT4S41RE-41
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej