LED 5mm modrá diff. 470nm 300mcd 44°
| Kód: | 74274 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.33 |
| Značení výrobce: | LT18B2-81-URE3 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 470nm |
| Svítivost: | 300mcd |
| Vyzařovací úhel: | 44° |
| Barva: | modrá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
LT18B2-81-URE3
LT18B2-81-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej