LED 5 modrá dif. 466nm 35mcd 40°
| Kód: | 698683 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.33 |
| Značení výrobce: | LT18B1-4D-M1A2-SC8 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 466nm |
| Svítivost: | 35mcd |
| Vyzařovací úhel: | 40° |
| Barva: | modrá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT18B1-4D-M1A2-SC8
LT18B1-4D-M1
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej