LED 5mm reddish-orange WC 615nm 1500-2500mcd 10°
| Kód: | 61495 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.35 |
| Značení výrobce: | LT18A3-83-UBC2 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 615nm |
| Svítivost: | 2500mcd |
| Vyzařovací úhel: | 10° |
| Barva: | červenooranžová |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT18A3-83-UBC2
LT18A3-83-UB
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej