LED 5mm oranžová 605nm dif. 1000mcd 45° AlGaInP/GaAs
| Kód: | 833940 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.33 |
| Značení výrobce: | LT18A1-81-UGC1-P27 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 605nm |
| Svítivost: | 1000mcd |
| Vyzařovací úhel: | 45° |
| Barva: | oranžová |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT18A1-81-UGC1-P27
LT18A1-81-UG
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej