LED 5 infra BC 940nm 4,1mW 22°
| Kód: | 72664 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.34 |
| Značení výrobce: | LT1885-81-940H |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 940nm |
| Svítivost: | 4,1mW |
| Vyzařovací úhel: | 22° |
| Výkon: | 4,1mW |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1885-81-940H
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej