LED 5mm WC červená 643nm 1200mcd 10°
| Kód: | 61474 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.3 |
| Značení výrobce: | LT1873-83-UR |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 1200mcd |
| Vyzařovací úhel: | 10° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1873-83-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej