LED 5 červená WC 638nm 1700mcd 13°
| Kód: | 76505 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.32 |
| Značení výrobce: | LT1873-83-UR-D37 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 638nm |
| Svítivost: | 1700mcd |
| Vyzařovací úhel: | 13° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1873-83-UR-D37
LT1873-83-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej