LED 5 žlutá 587nm 2500mcd 10°
| Kód: | 61469 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.46 |
| Značení výrobce: | LT1833-83-UBC1 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 587nm |
| Svítivost: | 2500mcd |
| Vyzařovací úhel: | 10° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1833-83-UBC1
LT1833-83-UB
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej