LED 5 zelená 525nm 2500mcd 15°
| Kód: | 61468 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.61 |
| Značení výrobce: | LT1823-83-URC3-P27 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 525nm |
| Svítivost: | 2500mcd |
| Vyzařovací úhel: | 15° |
| Barva: | zelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LT1823-83-URC3-P27
LT1823-83-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej