LED 5mm zelená diff. 570nm 130mcd 40°
| Kód: | 76217 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.33 |
| Značení výrobce: | LT1822-81-UR96 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 570nm |
| Svítivost: | 130mcd |
| Vyzařovací úhel: | 40° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1822-81-UR96
LT1822-81-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej