LED 5 diff. zelená 520-525nm 800mcd 40°
| Kód: | 77820 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.36 |
| Značení výrobce: | LT1821-81-URE9 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 525nm |
| Svítivost: | 800mcd |
| Vyzařovací úhel: | 40° |
| Barva: | zelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1821-81-URE9
LT1821-81-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej