LED 5 zelená diff. 525nm 36° 900mcd
| Kód: | 82872 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.38 |
| Značení výrobce: | LT1821-81-URC4 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 525nm |
| Svítivost: | 900mcd |
| Vyzařovací úhel: | 36° |
| Barva: | zelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1821-81-URC4
LT1821-81-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej