LED 5 žl.-zelená dif. 571nm 200mcd 25°
| Kód: | 64470 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.34 |
| Značení výrobce: | LT1821-81-UR96 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 571nm |
| Svítivost: | 200mcd |
| Vyzařovací úhel: | 25° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1821-81-UR96
LT1821-81-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej